ST KEiT
Zaproszenie na posiedzenie Sekcji Telekomunikacji Komitetu EiT PAN 25.05.2017 Drukuj
wtorek, 23 maja 2017 12:33

Szanowni Państwo,

Uprzejmie zapraszam, w imieniu własnym i współorganizatora spotkania – Wydziału Elektroniki Wojskowej Akademii Technicznej w Warszawie, na trzecie w kadencji 2015-2019 posiedzenie Sekcji Telekomunikacji Komitetu Elektroniki i Telekomunikacji PAN, które odbędzie się w czwartek 25 maja br. - początek o godz. 11.30 w dużej sali audytoryjnej, w Budynku nr 135 (w załączeniu plan WAT, wjazd na teren otwarty WAT od strony ul. Kaliskiego 2).

Proponowany porządek obrad:

 • Otwarcie posiedzenia i przyjęcie porządku obrad.
 • Okolicznościowe wystąpienie prof. Bogusława Smólskiego - Przewodniczącego Komitetu EiT PAN – informacje nt. działalności Komitetu.
 • Krótka prezentacja tematyki badawczej WEL WAT.

Referaty plenarne:

 • Dr hab. inż. Zbigniew Piotrowski, prof. WAT: „Lokalizacja źródeł emisji standardu IEEE 802.11”;
 • Mgr inż. Artur Binczewski, Poznańskie Centrum Superkomputerowo – Sieciowe: „Infrastruktura PIONIER - usługi i wyzwania".
 • Działalność Sekcji – dyskusja nad formami pracy i tematyką posiedzeń Sekcji.
 • Informacja na temat przygotowań do KKRRiT oraz KSTiT.
 • Inauguracja kolejnej - XXX edycji nagród Złotego Cyborga.
 • Uwagi i wolne wnioski.

Po zakończeniu obrad Gospodarze spotkania zapraszają na lunch, planowany na ok. godz. 14.00, w Klubie WAT ul. gen. S. Kaliskiego 25. Ze względów organizacyjnych bardzo prosimy o potwierdzenie do 22 maja br. udziału w posiedzeniu (na adres sekretariatu ITK WEL WAT do Pani Elżbiety Grzegorczyk Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , lub telefonicznie na numer 261 839517). Samochody można zaparkować bezpośrednio na dużym parkingu przed Budynkiem nr 135.

 

Łączę wyrazy szacunku

Józef Woźniak  

 

 

 
Życzenia Świąteczne 2016 Drukuj
wtorek, 20 grudnia 2016 23:44

Drogie Koleżanki, Drodzy Koledzy, Członkowie Sekcji Telekomunikacji KEiT PAN

Zbliżające się Święta Bożego Narodzenia oraz Nowy Rok to czas szczególny, pełen radości, a jednocześnie zadumy, refleksji i czynienia planów. Z tej okazji Wszyscy Wszystkim ślą życzenia … wspaniałej atmosfery, pełnej spokoju i rodzinnego ciepła przy wigilijnym stole oraz szczęścia, zdrowia i spełnienia wszelkich nadziei, marzeń i planów w Nowym Roku.

 

zyczenia2016

 

Do tych przekazywanych wzajemnie życzeń dodaję, w imieniu własnym oraz Prezydium Sekcji Telekomunikacji KEiT PAN,
najserdeczniejsze życzenia na okres Bożego Narodzenia oraz wszelkiej pomyślności w Nowym 2017 Roku.

Józef Woźniak

 

 
Zaproszenie na posiedzenie Sekcji Telekomunikacji KEiT PAN 31.05.2016 r. Drukuj
wtorek, 10 maja 2016 12:51

Szanowna Pani, Szanowny Panie, Szanowni Państwo,

Uprzejmie zapraszam, w imieniu własnym i współorganizatorów spotkania – firmy Alcatel – Lucent, grupa Nokia oraz Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej, na pierwsze w kadencji 2015-2018 posiedzenie Sekcji Telekomunikacji Komitetu Elektroniki i Telekomunikacji PAN, które odbędzie się 31 maja br. (wtorek) o godz. 1100 w Audytorium Centralnym (Sala RW) Wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych Politechniki Warszawskiej, ul. Nowowiejska 15/19, Warszawa. Proponowany porządek obrad:

 1. Otwarcie posiedzenia i przyjęcie porządku obrad.
 2. Okolicznościowe wystąpienia Przewodniczącego Komitetu EiT PAN, Prof. B. Smólskiego oraz Przewodniczącego Sekcji Telekomunikacji Prof. J. Woźniaka.
 3. Wręczenie nominacji Członkom i Ekspertom Sekcji na kadencję 2015 - 2018.
 4. Wybory Prezydium Sekcji.
 5. Referaty:
  • Dr inż. A. Dulka (Prezes Alcatel-Lucent, grupa Nokia) : "C. Shannon – 100 rocznica urodzin – życie i działalność "
  • Prof.dr hab. inż. K. Wesołowski: "5G - nowe techniki dostępu radiowego i architektura sieci komórkowej"
 6. dyskusja na temat kierunków działalności Sekcji.
 7. Informacje o przygotowaniach do KKRRiT2016 oraz KSTiT2016.
 8. Inauguracja kolejnej edycji konkursu „Złote Cyborgi” – przyjęcie regulaminu.
 9. Komunikaty i wolne wnioski.

Po zakończeniu obrad zapraszamy na lunch, który planujemy ok. godz. 13.45, w holu przed salą obrad.

Ze względów organizacyjnych bardzo prosimy o potwierdzenie do 20 maja br. udziału w posiedzeniu. Osoby przyjeżdżające samochodami proszone są dodatkowo o informację czy chcą skorzystać z płatnego parkingu przy Wydziale EiTI PW.

Informacje proszę kierować na adres:
Pani Dorota Tomaszewska
Politechnika Warszawska, Instytut Telekomunikacji, Zakład Cyberbezpieczeństwa
ul. Nowowiejska 15/19, 00-665 Warszawa
Tel. 022 234 7330, e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.
ew. na inne znane adresy e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Łączę wyrazy szacunku
Józef Woźniak

 

 

 

 

 
Zaproszenie na posiedzenie Sekcji Telekomunikacji KEiT PAN 16.09.2015 r. Drukuj
wtorek, 08 września 2015 21:08

Szanowni Państwo,

W nawiązaniu do wcześniejszego komunikatu, z sierpnia 2015, uprzejmie zapraszam, w imieniu własnym oraz gospodarza – Prof. Andrzeja Pacha, Kierownika Katedry Telekomunikacji (KT) AGH w Krakowie, na kolejne VIII w kadencji 2011-15, posiedzenie Sekcji Telekomunikacji Komitetu Elektroniki i Telekomunikacji PAN. Posiedzenie odbędzie się w środę 16 września 2014r, w Centrum Informatyki Akademii Górniczo-Hutniczej w Krakowie, przy ul. Kawiory 21 w sali 1.36 (w budynku D-17), czyli w miejscu obrad KSTiT2015. Sala S. 1.36 mieści się na parterze, tuż obok sali 1.38, która jest główną salą obrad plenarnych KSTiT2015.

Obiad konferencyjny zaplanowany jest na godz. 13.00 -14:15, zatem nasze obrady Sekcji zaczniemy o 14:30.

Wskazówki dotyczące dojazdu do Centrum Informatyki są dostępne na stronie: http://kstit2015.kt.agh.edu.pl/dojazd

Planowany porządek posiedzenia:

 1. Otwarcie posiedzenia i przyjęcie porządku obrad;
 2. Okolicznościowe wystąpienia prof. Józefa Modelskiego - Przewodniczącego Komitetu EiT PAN, oraz prof. Andrzeja Pacha Kierownika Katedry Telekomunikacji AGH, Przewodniczącego KSTiT 2015;
 3. Referaty plenarne: prof. Andrzej Jajszczyk: Prace naukowe prowadzone w Katedrze Telekomunikacji AGH; dr inż. Lucjan Janowski: Quality of Experience (QoE): zastosowania i wyzwania;
 4. Krótkie relacje z realizowanych (zrealizowanych) zadań (ref. liderzy zadań);
 5. Informacja na temat zrealizowanych i planowanych do realizacji konferencji organizowanych pod patronatem Komitetu i Sekcji (w tym: KKRRiT 2015/16, KSTiT 2015/16 - przedstawiciele Komitetów Organizacyjnych);
 6. Złote Cyborgi 2015 – podsumowanie edycji 2015 (prof. J. Woźniak);
 7. Komunikaty i wolne wnioski.

Wszystkich członków Sekcji Organizatorzy serdecznie zapraszają na obiad przed posiedzeniem Sekcji w restauracji Krakus od godz. 13.00 (ul. Reymonta 15). Będzie to obiad wspólny z uczestnikami KSTiT 2015.

Ze względów organizacyjnych osoby nie będące uczestnikami KSTiT 2015 są proszone o potwierdzenie udziału w posiedzeniu Sekcji najpóźniej do dn. 10.09. 2015 r. Informację proszę kierować do dra inż. Krzysztofa Wajdy na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. , zaznaczając w temacie wiadomości "Posiedzenie Sekcji Telekomunikacji”.

Łączę wyrazy szacunku
Józef Woźniak